Saç Kökü Hücrelerinin Yaşlanmasına Karşı Hairon Plus Saç Solüsyonu

HairOn Plus

 Ülkemizde ve dünyanın diğer yerlerinde saç dökülmelerinin başladığı yaş ortalaması 20’dir. Bu yaştan itibaren 50’li yaşlara gelinceye kadar her yaş artışında saç dökülmesi oranı da artmaktadır. Yaşlanmaya bağlı saç dökülmesi denen bu durumun önüne geçebilmek için saç kökü hücrelerinin yavaşlanmasını engellemek gerekir. Hairon Plus Saç Losyonu da (Mavi su)  tam olarak bunu gerçekleştirir ve yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen saç dökülmeleri sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Saçların daha hızlı uzamasına ve saçların dökülmesini engelleyip saçların daha sıklaşmasnı sağlamaktadır.

İstenilen etki için Titanyum Dermaroller  tarakların kullanılmasında büyük önem vardır. Bu Titanyum Dermaroller gibi tarak çeşitlerinin kullanılması mavi suyun yanı hairon plus saç solüsyonun deri altına daha iyi geçmesine saç köklerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır

Saç dökülmelerinin nedeni ne olursa olsun, gerçekleşmeye başladığı andan itibaren saç köklerinin incelmesi durumu meydana gelir. Bu da hem uzamayı erteler hem de daha fazla saçın dökülmesine yol açar. Mardin Firmasında üretilen mucizevi buluş olarak nitelendirilen mavi su olarak adlandırılan HairOn Plus Losyon saçlarda olumlu etki yarattığı tespit edilerek piyasada çok talep gören bir ürün haline gelmiştir. 

Hair on Plus saç köklerinin güçlenmesini sağlayarak daha kısa sürede uzamasına katkıda bulunur ve saçların daha sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur.

Leave A Reply